ZVYKNĚTE SI BÝT ZDRAVÍ A VE FORMĚ!

VYPĚSTUJTE SI ZDRAVÉ ZVYKY.

Pálí vás žáha?

Zkuste Colbalancetabs.

Nepovalujte se!


Pozice v leže v mnohých případech pálení žáhy zhoršuje. Proto se snažte držet horní polovinu těla co nejvíce kolmo po co nejdelší část dne. Pozor ale na dlouhé sezení. To nám také moc nesvědčí, pokud má dlouhého trvání. Při úporném pálení žáhy se doporučuje nastavit horní část těla do co nejvzpřímenější polohy i při spánku. Pokud tedy máte polohovací postel nebo rošt, můžete to vyzkoušet. Pro ostatní jsou k dispozici speciální polštáře.

A man touching his neck. Photo by Taras Chemus.

Vyhněte se cigaretovému kouři!


Aktivní i pasivní vdechování cigaretového kouře samo o sobě neprospěje z dlouhodobého hlediska nikomu z nás. Navíc může ještě zhoršovat příznaky pálení žáhy.

A woman holding a cigarette. Photo by Anastasia Vityukova.

Zkuste Colbalancetabs!


Obsahuje uhličitan vápenatý, což je známé antacidum, dále také sadu trávících enzymů a k dostání je ve formě žvýkacích tablet. Už samotné žvýkání je považováno za postup pro zmírnění potíží při pálení žáhy. Pokud jste sami nebo ve spolupráci se svým lékařem zjistili spouštěče vašeho pálení žáhy, nepokoušejte se je "přežvýkat" Colbalancetabsem. Dodržujte rady svého lékaře a náš přípravek použijte, pokud vás i přesto pálení žáhy přepadne. Mějte na paměti, že tento produkt není lékem na chronické problémy, ale pouze pro občasné použití. Při chronických potížích se obraťte na lékaře.

Produkt Finclubu Colbalancetabs.

Aktuální příspěvky: