Nečekejte s předsevzetím na leden!

Začněte svůj "Zdravý nový rok" již dnes!

Vyladění životního stylu chce svůj čas. Než si zafixujete některé věci směřující k lepšímu zdraví, abyste je dělali automaticky, trvá to nějakou dobu.

Navíc je dobré mít možnost kdykoli se obrátit na někoho, kdo se zabývá zdravými zvyky na plný úvazek a každým dnem čerpá nové informace z důvěryhodných zdrojů.
Ať už potřebujete poradit při nákupu s vhodnými potravinami nebo jak do svého denního programu vměstnat více pohybu.

Proto jsme pro vás za zvýhodněnou cenu připravili roční balíček služeb.

Získáte tím naše kompletní služby na celých dvanáct měsíců a nebudete muset přemýšlet, kolik vás to bude stát, když se na nás s něčím obrátíte. Navíc se dostanete na nesrovnatelně nižší cenu než kdybyste platili za každý jednotlivý úkon zvlášť.

Co je tedy v balíčku zahrnuto?

2 hodiny konzultací měsíčně

Můžete každý měsíc po celý rok využít až 2 hodiny konzultací. Ptejte se na cokoli! A to jak formou osobní návštěvy u nás v kanceláři, videohovoru nebo telefonické konzultace. Zvolte si variantu, která je pro vás nejdostupnější. Jednotlivé možnosti můžete samozřejmě i kombinovat.

3 měření ročně

Dále máte předplacené 3 kompletní měření za rok. Budete mít tedy pravidelný přehled o tom, jaký byl počáteční stav a jak si vedete průběžně.

Měření zahrnuje bioimpedanční analýzu se souvisejícími antropometrickými měřeními, v rámci které zjistíte aktuální parametry vašeho těla, biorezonanční analýzu k předběžné orientaci v hladinách důležitých látek ve vašem těle a rámcové posouzení stavu kardiovaskulárního systému přístrojem angioscan.

Rozbor jídelníčku

1x za rok máte v rámci předplatného také možnost získat rozbor vašeho jídelníčku a stravovacích návyků, rozbor pohybových aktivit a tzv. portfolio potravin, které slouží k obohacení vašeho jídelníčku o potraviny s příznivými účinky na lidské zdraví ověřenými výsledky studií.

Kolik Zvýhodněný balíček stojí?

Pokud byste tyto služby využili jednotlivě za ceny z aktuálně platného ceníku, byla by v součtu suma za všechno 16200 Kč.
My vám však tento balíček služeb nabízíme téměř za polovinu. A to za pouhých 8800 Kč ročně.
To je zhruba 730 Kč měsíčně!

Členové Finclubu s platným členským servisem mají ještě další 50% slevu.

Předplatné je tedy vyjde na necelých 370 Kč měsíčně!
A to se pro zvýšení počtu let kvalitního života vyplatí investovat, nemyslíte?

Veškeré služby jsou individuální. Nebudete se muset svěřovat se svými problémy před nikým cizím.
Happy new year, photo by Sincerely Media.

Dárková karta na naše služby

Darujte svým blízkým start k lepšímu zdraví

Prospělo by někomu, na kom vám záleží, pošťouchnutí směrem k zdravějšímu životnímu stylu, ale oni sami se k tomu ne a ne odhodlat?

Svěřte je do našich rukou!

Pořiďte jim naši dárkovou kartuceně zvýhodněného časového balíčku a budou mít na celý rok předplacené naše služby.

Rok je dostatečně dlouhá doba na vytvoření správných zvyků. Můžete si tedy být jisti, že darováním této karty s předplatným přispějete obdarovaným k šanci na více let prožitých ve slušné kondici.

A to je přece ten nejlepší dárek, není-liž pravda?

Akceptujeme pouze dárkové karty s platnými kódy. Tzn. jsou v naší databázi vydaných karet a nebyly ještě použity. Potřebné informace jsou uloženy v QR kódu natištěném na kartě.
Vzor dárkové poukázky.

Aktuální příspěvky: