ZVYKNĚTE SI BÝT ZDRAVÍ A VE FORMĚ!

VYPĚSTUJTE SI ZDRAVÉ ZVYKY.

Často pokládané otázky ohledně členství ve Finclubu

...aneb proč se registrace vyplatí.


Jak se stanu členem FINCLUBU?
  1. Jednorázově odeberete produkty v hodnotě 750 Kč v členských cenách při registraci. Pokud jste již v minulosti byli našimi členy, pokračujte rovnou dalším bodem.
  2. Zaplatíte roční poplatek za členský servis ve výši 300 Kč
  3. Poskytnete souhlas se zpracováním osobních údajů pro provádění nezbytných úkonů k průběžnému plnění členských výhod ze strany společnosti FINCLUB.
Musím pro udržení členství odebírat určité množství produktů za měsíc nebo za rok?

Ne. Pro udržení členství stačí 1x ročně zaplatit členský servis za 300 Kč.

Není v tom nějaký háček? Stačí opravdu zaplatit 300 Kč ročně?

Nemáme rádi háčky. Opravdu nemusíte pro udržení členství dělat nic kromě zaplacení členského servisu. Naší filozofií je nikoho do ničeho nenutit.

Za co se vlastně těch 300 Kč ročně platí?

Stručně řečeno je to členský příspěvek. Jeho uhrazením získáváte možnost nakupovat za členské ceny, které jsou vždy minimálně o 20 % nižší než ceny pro koncového zákazníka. Důležitou informací je, že vám 200 Kč z této částky vrátíme hned při příštím nákupu ve formě dodatečné slevy na produkty.

Za zbylých 100 Kč dostáváte každý měsíc informační tiskoviny (časopis, kurýr), máte možnost využít zdarma konzultace ohledně užívání preparátů a až 50% slevy na různé služby a obecné konzultace související se správným životním stylem.

V neposlední řadě můžete získat ještě lepší ceny a produkty už za 1 Kč v rámci akcí pro členy, které jsou vypisovány každý měsíc. Informaci o těchto akcích obdržíte začátkem každého měsíce do vaší e-mailové schránky.

K tomu všemu můžete ještě obdržet další slevu (podíl na zisku společnosti), která bude záviset především na výši vašeho měsíčního odběru produktů v součtu s výší nákupů vámi doporučených členů.
Potenciálně tedy můžete mít vlastní produkty zcela zdarma nebo dokonce ještě dostávat peníze navíc.

hands on a tree, photo by Shane Rounce

Aktuální příspěvky: