PROČ PRÁVĚ FINCLUB?

Martin Pausar:

Pro mne bylo velmi podstatné, že Finclub nikoho k ničemu nenutí. V praxi to znamená, že nemusíte vrstvit doma ve skříni produkty, které nepotřebujete. Finclub nepožaduje po svých členech v režimu spotřebitelském žádné povinné nákupy.

Dalším argumentem je zajisté také nízká korupce v zemi, ze které pochází většina výrobků této firmy tzn. ve Finsku. To v praxi znamená, že tamějším lidem na všech úrovních můžete více věřit. A to je úleva.

Pokud se týká kvality produktů, přesvědčilo mne mimo jiné i to, že se finální výrobek celý kompletuje již ve Finsku a neleží v pytlích někde na dvoře než se najde nejlevnější balírna.

O kvalitě surovin a certifikátech se můžete dočíst dosyta na oficiálním webu Finclubu. Já za sebe mohu říci, že nemalý podíl na tom, že Finclubu důvěřuji, mají lidé uvnitř firmy. Jak u nás tak ve Finsku. A pochopitelně také příležitost podílet se na zisku společnosti na základě rozřiřování informací o jejích produktech a službách.

Martin Pausar, přednášející.

Helena Vinařová:

Důležité pro mne je vyzkoušet si na vlastní kůži, že něco opravdu funguje.

Mám letitou dobrou zkušenost s výrobky Finclubu, jejichž účinnost jsem si osobně potvrdila u sebe i v kruhu mé rodiny. Důvěřuji výrobci, jsou to opravdoví profesionálové.

Bonusem je vždy příjemná atmosféra na plzeňském distribučním centru v Bendově ulici.
To, že se člověk někde cítí dobře totiž také přispívá k jeho pevnějšímu zdraví!

Helena, coastal.

Jan Pitel:

Finclub je jako špičkový tým F1, finský partner je vždy o krok napřed oproti konkurenci, disponuje špičkovými technologiemi a má perfektní zázemí.

Stejně jako piloti F1 důvěřují svému týmu i já důvěřuji těm, kteří vyrobili produkt se stoprocentní pečlivostí, která je ve Finsku samozřejmostí.

Firma Finclub je pak pro mne servisní tým plný odborníků, který piluje každý detail, tak aby svým klientům nabídli to nejlepší, co je na trhu a nesmím zapomenout na naše lékařské grémium, volící nejvhodnější produkty pro státy, kde Finclub působí a také na všechny poradce, kteří jsou vždy připraveni doporučit a vyladit tu správnou kombinaci produktů vyhovující přesně potřebám daného klienta.

Portrét business Jan Pitel.

Pavel Litvan:

Mou hlavní profesí je práce ve školství, kde se každodenně potkává velké množství lidí na relativně malé ploše. Pro bakterie a viry je toto prostředí jako stvořené. Nejde jenom o děti, ale i o učitele.
Nároky na obranyschopnost organismu jsou tedy vysoké
.

Hlavně v období po návratu do školy z prázdnin není žádným překvapením, že učitelé koncem září či začátkem října často onemocní. To samé se děje po zimních prázdninách.

V dětském kolektivu se kromě budoucích právníků, lékařů, pekařů či zdravotních sester ukrývá směs různých virů a dalších patogenů a onemocnění tak přichází v pravidelných intervalech.

Ani mně se všem nepodařilo vyhnout a tak se mi stal velikou oporou např. přípravek Xyliacertabs - má skvělou schopnost vstřebávání a spolehlivě zásoboval můj organismus vitamínem C. Z dalších mohu jmenovat ještě Antibi, vyrobené dle starodávné receptury, která nachází v současné situaci velké uplatnění. Výhodou je, že oba přípravky se dají užívat i preventivně a nečekat, až na vás něco skočí...

Věřím, že i další přípravky z nabídky Finclubu mi pomůžou si udržet pevné zdraví nejen v této náročné době. Jsem přesvědčen, že také díky těmto produktům, ale hlavně díky správné stravě a aktivnímu přístupu k životu (pochopitelně především Nordic Walkingu a plavání), se dlouho udržím v dobré kondici a budu schopen k ní pomoci stejným způsobem i vám všem.

Portrét Pavel Litvan

Aktuální příspěvky: